Aypa Tekstil Gelişimini Sürdürmeye Devam Ediyor!

08 / 12 / 2014

1980 yılında Rize’de Aydın Perde adı ile sektörel hayatını başlatan ve günümüzde yaygın markası ile sektörde büyük bir firmayı temsil eden AYPA TEKSTİL; 2015 yılına büyük atılımlarla giriyor...

2014 yılındaki iş hacmini katlayan ve pazar payını da giderek geliştiren AYPA TEKSTİL, ana bayiliğini de yaptığı Brillife ürün ve koleksiyonlarının yanı sıra; mevcut markaları ile birlikte piyasada haklı bir sektörel statü önceliğini de yakalamış oldu. Yeri yıl arifesinde kendisiyle görüştüğümüz AYPA TEKSTİL Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Aydın şunları söyledi:
“Geçen yıl, bizim açımızdan firmamızın ve markalarımızın yükselen bir trendi yakaladığı süreç oldu. Mevcut müşteri potansiyel yüzdemiz, birkaç misli arttı. Bu gelişme, dolayısı ile müşterilerimize olan sorumluluğumuzu da artırdı. O yüzden, ürün taleplerinde müşterilerimizle daha hızlı bir iletişim birlikteliğine girdik. Taleplerini en kısa zamanda yerine getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz… Türkiye genelindeki müşterilerimizin özellikle zebra perdeye olana yaklaşımları sonucunda; mevcut zebra perde üretim alanı ve istihdamımızı da arttırdık. Zebra perde çalışmalarımızı, disiplinli ve talep listesine göre zamana endeksli bir üretim ile Türkiye genelinde sürdürüyoruz.
2015 yılı da keza, artan iş hacmimiz ile birlikte ve bu çalışmalarımızın ışığında sürmeye devam edecektir… Amacımız, müşteri memnuniyetinin yanı sıra, her zaman olduğu gibi AYPA TEKSTİL ve müşterilerinin geleneksel dostlukları ve işbirliğinin de sürmesi esasıdır. 
Bu vesile ile tüm müşterilerimizin yeni yılını da kutluyor ve kendilerine 2015’de sağlık, mutluluk, işlerinde başarılar ve bol kazançlar diliyorum.”

Comments
GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net