Haberler

 • Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Engin İrez - Van

  Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Engin İrez - Van

  19 / 11 / 2020
  Haber: Ömer Aşıcı

  Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
  Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
  Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Van’da “Bizim Perde”nin sahibi Sayın Engin İrez,
  Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

  “Brillant ürün ve koleksiyonlarını 11 yıldır Aypa Tekstil’den temin etmekteyim…
  Bana göre Brillant sektöre daime yön veren on numara bir markadır! Ürünlerinde her zaman yenilikçi olması, desen ve tasarım çalışmalarında da öne çıkar. Dolayısı ile perde dünyasına katkı sağlar ve modern çizgileri ile bunları güncel modaya da yansıtır...

  Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu da gayet iyi… Desen ve tasarımları da çok şık ve güzel… Vanlı müşterilerimiz Brillant ile birlikte perdede modayı ve yenilikleri de takip ederler.

  Dolayısı ile bu güzel koleksiyonun Van’daki mağazamızda satışta  % 100 katkı sağlayacağını da söyleyebilirim…”

             


   

  İLETİŞİM:

  BİZİM PERDE-ENGİN İREZ

  İRTB. 530 687 60 97
  KAZIM KARABEKİR CAD.ESKİ ARAŞTIRMA HAST.AKBANK YANI ÖZBİLGE APART.NO:137/BİPEKYOLU
  Merkez - VAN
 • Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Özgür Deliktaş - Merkez / Karabük

  Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Özgür Deliktaş - Merkez / Karabük

  18 / 11 / 2020

  Haber: Ömer Aşıcı

  Brillant her zamanki gibi yeni sezona yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…

  Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.

  Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Karabük “İnci Perde”nin sahibi Sayın Özgür Deliktaş, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

  “ Öncelikle Brillant’ın ülkemizde ve kendi alanında lokomotif bir öncü ve lider bir marka olduğunu söylemek isterim…10 yılı aşkın bir süredir Brillant ile işbirliği yapmaktayım. Ürün ve koleksiyonlarında göze çarpan en belirgin özelliği kalitesidir! Bunun yanında ürün ve koleksiyonlarında tasarım ve desen çeşitliliği de göze çarpar… Dolayısı ile tüm bu özellikleri perde pazarında da her zaman olumlu bir etki bırakır...

  Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery’de, şık pano fonlukları, yumuşak dokusu ve desenleriyle beğendiğim özel bir koleksiyon oldu… Bu yeni koleksiyon Karabüklü müşterilerimizce de ilgi görecektir. Brillant Gallery’nin mağazamıza artı bir değer ve reyon zenginliği katacağını da söylemek isterim…” 

  İLETİŞİM:

  İNCİ PERDE-ÖZGÜR DELİKTAŞ

  BAYIR MAH.KEMAL GÜNEŞ CAD.

  BAYRAMOĞLU İŞ HANI NO:171/B

  Merkez Karabük

  İRTB. +90 541 286 07 23

 • Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Ahmet Soylu - Üsküdar / İstanbul

  Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Ahmet Soylu - Üsküdar / İstanbul

  18 / 11 / 2020
  Haber: Ömer Aşıcı
  Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
  Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.
  Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Üsküdar / İstanbul da “Soylu Perde Tekstil”in sahibi
  Sayın Ahmet Soylu, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:
  “Brillant markası ile 6 yıldan günümüze işbirliği yapmaktayım. Perde alanında güvenilir bir markadır ürün ve koleksiyon üretimiyle de pazardaki yeri bana göre 10 numaradır… Bir diğer özelliği de tasarım, desen, renk ve çeşitleri eşliğinde daima yenilikçi olmasıdır… Önemli bir nokta da, Brillant’ın satışı kolaylaştıran bir marka olmasıdır… Bunun yanı sıra, perde de güncel modayı da takip eder ve yönlendirir... Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu da desenleri ve fonlukları ile çok şık ve beğendim... Mağazalara renk ve değer katacaktır…”
  İLETİŞİM:
  SOYLU PERDE TEKSTİL - AHMET SOYLU
  BULGURLU MAH.KARLIDERECAD.1.
  SOK. NO: 1 /A-B
  Üsküdar- İSTANBUL
  AHMET SOYLU
  İRTB. 0507 503 93
 • Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Selim Sekendiz - Çerkezköy / Tekirdağ

  Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Selim Sekendiz - Çerkezköy / Tekirdağ

  18 / 11 / 2020
  Haber: Ömer Aşıcı

  Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi… Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde. Aypa Tekstil müşterimiz olarak “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Çerközköy “İnci Perde”nin sahibi Sayın Selim Sekendiz, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor: “Öncelikle Brillant’ın ülkemizde ve dünyada sektörel anlamda güçlü ve dev bir marka olduğunu söylemek isterim… 10 yıldan günümüze bir Brillant Dost’uyum ve mağazamda Brillant ürünlerini değerli müşterilerime güvenle sunmaktayım… Çünkü Brillant ürünlerinin çeşitleri, desenleri, renkleri ve tasarımları gerçekten mükemmeldir. Bu özel etkileriyle Brillant, o yüzden perde pazarına daima olumlu katkılar sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir… Yeni koleksiyon olan ve anlaşmasını yaptığım “Brillant Gallery” koleksiyonu da, yumuşak dokusu harika dökümü ve özgün desenleriyle tek kelimeyle muhteşemdir. O nedenle Brillant ürünlerini ve bu yeni koleksiyonu, perde sektöründe yenilik ve reyonları için güzellik arayan tüm meslektaşlarıma tavsiye ederim…” İLETİŞİM: İNCİ PERDE - AYSEL SEKENDİZ İRTB. SELİM SEKENDİZ  CEP : 0532 227 41 38  GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA MAH. GÜVEN SOK. NO:14 ÇERKEZKÖY - TEKİRDAĞ
 • SONBAHARIN EŞLİĞİNDE SÜPER BİR KOLEKSİYON GELİYOR “BRİLLANT GALLERY” GELİYOR!

  SONBAHARIN EŞLİĞİNDE SÜPER BİR KOLEKSİYON GELİYOR “BRİLLANT GALLERY” GELİYOR!

  29 / 10 / 2020

  "Brillant Gallery"  
  2020 Yenilikleriyle  
  Geliyor!..   Brillant 50 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi, özgün çalışmaları ve kaliteli ürün gruplarından oluşan koleksiyonları eşliğinde, her zaman olduğu gibi durağan piyasayı canlandırmaya, artı kazançlar eşliğinde mağazaları çeşitlendirmeye ve değerli müşterilerini yüceltmeye devam ediyor!..

  Bu nedenlerle Brillant; uzun yıllardır ülkemizde ve dünyada başta global markası, ürünleri, kalitesi ve tasarım zenginliğinin yanı sıra, Türk ev tekstiline yön veren yeniliklerin öncüsü ve her zaman yeni kazançlara ve hedeflere açılan doğru ve güvenilir bir adresin de adı oldu!..

  Dolayısı ile Brillant; ülkemizde ve dünyada fark yaratan, yeniliklere açık ve her yıl kendini aşan bir marka olmanın sorumluluğunu ve öncülüğünü de taşıyor!
  Bu öncülüğü eşliğinde Brillant, şimdi de sonbaharla birlikte farklı bir konsept içeren ve pazara doğrudan pozitif bir katkı sağlayacak mükemmel ve harika bir koleksiyonu daha sektörle buluşturmak üzere…
  “Brillant Gallery” geliyor!

  “Brillant Gallery” ile başta Brillant Dostları olmak üzere; bütün sektör mensuplarına piyasada ayrıcalık, mağaza reyonlarına yenilik ve yepyeni bir trend eşliğinde, sezon modası  ve modelleriyle süper bir satış ve kazanç fırsatı da geliyor!..
   “Brillant Gallery” geliyor!..

 • BRİLLANT STUDİO

  BRİLLANT STUDİO

  09 / 01 / 2020
  "Brillant Studio"  
  2020 Yenilikleriyle  
  Geliyor!.. 

  Mükemmel bir koleksiyon olarak hazırlanan "Brillant Studio", sektörel pazara ve müşterilerine yeni bir raf zenginliği ve mağazalara artı bir satış heyecanı getiriyor!.. 
  Geleneksel kültürü içinde Brillant, hemen her yıl farklı ürün ve koleksiyonlara attığı imzası ile bir kere daha öne çıkıyor ve yine pazarı canlandırıyor!.. 
  "Brillant Studio" mevcut pazara ve hemen her türden müşteri yaklaşımına uygun ve esnek fiyatları ile dikkat çekecek... 
  "Brillant Studio", top ve kesim olarak satışa sunulacak ve böylece 2020 yılının en özel ve özgün bir koleksiyonu olarak yine piyasada çok konuşulacak!.. 
  "Brillant Studio", desenleri, tasarım zenginliği, görsel sunum ayrıcalığı ve durağan pazara getirdiği çeşitlilik ile; yine ses getiren, yine tercih edilen ve yine kazandıran bir marka olacak!.. 
   
 • DAYANIŞMA ZAMANI

  DAYANIŞMA ZAMANI

  09 / 01 / 2020
  Değerli Aypa Müşterilerimiz,

  Brillant markası üzerinden kimi yayın organlarında mesnetsiz ve asılsız bir haber sonrasında, Eymes Tekstil A.Ş tarafından bu konuya ilişkin yapılan açıklamayı muhtemelen sizler de okumuş olmalısınız.
  Açıklamanın bir bölümünde şöyle bir ifade yer alıyor:

  “Kimi yayın organlarında göze çarpan,"Brillant Perdelerini Kapatıyor" başlıklı haberlerin kesinlikle doğru olmadığını öncelikle ve önemle belirtmek istiyoruz... Yarım asrı tamamlayan şirketimiz yurtiçi ve dışındaki binlerce müşterisi ile olan ticari bağlantılarını da sürdürmeye devam etmektedir…”

  Bu yaklaşımdan da açık seçik olarak anlaşıldığı gibi, Brillant’a atfedilen haberler gerçek dışıdır. Fabrikalar aynen çalışmaya devam etmekte, çalışanlar işlerinin başında, sipariş ve alışveriş trafiği de yurt içi ve yurtdışı üzerinden aynen devam etmektedir…

  Doğaldır ki, ben bir Brillant Ana Bayii olarak böyle bir durumda, hem kendi firmamı ve hem de siz değerli iş ortaklarımı gözetmek durumundaydım…
  Görüştüm ve gördüm ki; 50 yıllık Brillant markası böyle ucuz bir haber geçiştirmesi ile asla zedelenmez ve üstü çizilemez…

  Özetlemem gerekirse;
  Hemen her sektörde sıkıntılı bir ekonomik süreci yaşıyor olsak da, bence böyle bir durumda; yıllarca Brillant ürünleri ile eşleşen bir iş ve dostluk ortamımızı kimsenin bozmasına da izin vermemeliyiz!
  Ticaret erbabı olarak dayanışmalıyız ve böyle bir ortamda Sayın Erdoğan Baydemir’in de yanında olmalıyız!..
  Çünkü Brillant ile yıllardır işbirliği yapıyoruz ve mükemmel ürün ve koleksiyonlar eşliğinde pazarımızı çeşitlendiriyor ve birlikte kazanıyoruz… Elbette kazanmaya da devam edeceğiz!
  Sizlere naçizane önerim de şudur:
  Bu süreç içinde “10 top yerine ÇOK top alarak” öncelikle desteğimizi gösterebilir, dostluğumuzu pekiştirebilir ve Brillant’la olan bağlantılarımızı daha da güçlendirebiliriz…

  Saygılarımla,

  Aypa Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı
  Şenol AYDIN
 • Aypa Tekstil Ürün Satış Etkinliği

  Aypa Tekstil Ürün Satış Etkinliği

  21 / 09 / 2019
  AYPA Tekstil ürün satış etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor.Bu etkinliklerden biri daha Aypa Tekstil Bağcılar satış mağazamızda 23 Eylül Pazartesi başlayacaktır.Etkinlikte;  “Brillant Natura Koleksiyonu”nun yanı sıra;Yeni Fon dikey grubu, yeni halılar ve Brillant’ın en yeni havuz ürünleri, tüm etkinliklerde olduğu gibi; özel fiyatlarlar ile müşterilerin beğenisine sunulacaktır.
 • Yeni Yıl, Yeni Hedefler...

  Yeni Yıl, Yeni Hedefler...

  31 / 01 / 2019
  Şenol AYDIN
  AYPA TEKSTİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI 

  Malum, 2018 yılı geldi, sürecini tamamladı ve geçti gitti...
  2019 yılı için en başta söyleyeceğim şey ise, yeni umutlar, yeni heyecanlar, yeni dostluklar ve tabii ki işimizde yeni kazançlara vesile olsun temennisi, öncelikli olacaktır!..
 • BRİLLANT DOSTLARI ve AYPA TEKSTİL KIBRIS'TA BRİLLANT NATURA KOLEKSİYON SUNUMUNDA BİR ARAYA GELDİLER!..

  BRİLLANT DOSTLARI ve AYPA TEKSTİL KIBRIS'TA BRİLLANT NATURA KOLEKSİYON SUNUMUNDA BİR ARAYA GELDİLER!..

  29 / 03 / 2019

  Haber ve fotoğraflar: Ömer Aşıcı

  Brillant Natura Koleksiyon etkinliği Kıbrıs,"Limak Cyprus Deluxe Hotel'de 22-23-24 Mart tarihleri arasında yapıldı....
  Brillant Natura Koleksiyon sunum ve tanıtım etkinliğinde Türkiye'nin hemen tüm illerinden gelen Brillant Dostları; muhteşem bir hafta sonu tatilini paylaşırken; gala öncesindeki toplantıda, yeni sezonun favori koleksiyon adını da yoğun alkışlar eşliğinde bir kez daha teyit etmiş ve özel bir sloganın da adresini vermiş oldular: "Brillant Natura hareket, bereket ve kazanç için şimdi piyasada!.."
  Sektörel alanda yeni sezona baharla birlikte yeni bir perde modasını da getiren; farklı tasarım, renk ve uygulamaları ile özel bir ambiyansın da imzası olan Brillant Natura; artık mağazalar ve reyonların bir numaralı ürünü olarak dikkat çekecek ve rutin sektörel alanı da genişletmiş olacak!..
  Etkinlik sürecinde bu düşünceyi paylaşan hemen tüm Brillant Dostları, diğer yandan bu koleksiyonun pazara yeni bir satış heyecanı ve coşkusu getireceği, durağan piyasayı canlandıracağı ve tüketicilerin ayrıcalıklı ürün taleplerine de yanıt vereceği konusunda hem fikir oldular...
  Etkinlik sürecinde deniz, güneş, doğa ve dinlence huzuru ile geleneksel dostlukları da paylaşan ve pekiştiren Brillant Dostları; yapılan çekilişlerle farklı armağanlar kazandılar, gala gecesinde de bir araya gelerek sanatçı Serkan Kaya'nın şarkıları ile coşkulu bir geceyi hep birlikte yaşamış oldular...

GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net