Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Ahmet Soylu - Üsküdar / İstanbul

Ahmet Soylu
18 / 11 / 2020
Haber: Ömer Aşıcı
Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.
Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Üsküdar / İstanbul da “Soylu Perde Tekstil”in sahibi
Sayın Ahmet Soylu, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:
“Brillant markası ile 6 yıldan günümüze işbirliği yapmaktayım. Perde alanında güvenilir bir markadır ürün ve koleksiyon üretimiyle de pazardaki yeri bana göre 10 numaradır… Bir diğer özelliği de tasarım, desen, renk ve çeşitleri eşliğinde daima yenilikçi olmasıdır… Önemli bir nokta da, Brillant’ın satışı kolaylaştıran bir marka olmasıdır… Bunun yanı sıra, perde de güncel modayı da takip eder ve yönlendirir... Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu da desenleri ve fonlukları ile çok şık ve beğendim... Mağazalara renk ve değer katacaktır…”
İLETİŞİM:
SOYLU PERDE TEKSTİL - AHMET SOYLU
BULGURLU MAH.KARLIDERECAD.1.
SOK. NO: 1 /A-B
Üsküdar- İSTANBUL
AHMET SOYLU
İRTB. 0507 503 93

Yorumunuzu Yazınız
GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net