Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Özgür Deliktaş - Merkez / Karabük

Inci Perde
18 / 11 / 2020

Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezona yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…

Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Karabük “İnci Perde”nin sahibi Sayın Özgür Deliktaş, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“ Öncelikle Brillant’ın ülkemizde ve kendi alanında lokomotif bir öncü ve lider bir marka olduğunu söylemek isterim…10 yılı aşkın bir süredir Brillant ile işbirliği yapmaktayım. Ürün ve koleksiyonlarında göze çarpan en belirgin özelliği kalitesidir! Bunun yanında ürün ve koleksiyonlarında tasarım ve desen çeşitliliği de göze çarpar… Dolayısı ile tüm bu özellikleri perde pazarında da her zaman olumlu bir etki bırakır...

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery’de, şık pano fonlukları, yumuşak dokusu ve desenleriyle beğendiğim özel bir koleksiyon oldu… Bu yeni koleksiyon Karabüklü müşterilerimizce de ilgi görecektir. Brillant Gallery’nin mağazamıza artı bir değer ve reyon zenginliği katacağını da söylemek isterim…” 

İLETİŞİM:

İNCİ PERDE-ÖZGÜR DELİKTAŞ

BAYIR MAH.KEMAL GÜNEŞ CAD.

BAYRAMOĞLU İŞ HANI NO:171/B

Merkez Karabük

İRTB. +90 541 286 07 23

Yorumunuzu Yazınız
GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net