Hakkımızda

AYPA TEKSTİL yatak örtüsü imalatı, perde dikimi ve pazarlama ile sektörel pazara 1980 yılında Rize’de “Aydın Perde” adı ile girdi. 
Şirketin kurucuları olan Halil Aydın ve Şenol Aydın, birlikte mesleki kariyerlerini giderek geliştirdiler ve edindikleri tecrübe ile bilahare 1994 yılında Gebze’de açtıkları mağaza ile işlerini bu bölgeye taşımış oldular. 
Halil Aydın ve Şenol Aydın, ev tekstili ve perde pazarındaki çalışmalarını daha da geliştirerek, bu kez 2004 yılında sektörün kalbi olan Sultanhamam’daki mağazalarını hizmete açtılar. Daha sonraları Masko perdeciler sitesinde de şube açarak müşterilerine burda hizmet vermeye devam etmiştir.

Günümüzde ise AYPA TEKSTİL  Mahmutbey - Bağcılar da “Showrrom ve Brillant Zebra Üretim Merkezi”, olarak hizmetlerini çok yönlü olarak sürdürmektedir.

Mağazalarının % 90’ı Brillant ürünlerinden oluşan AYPA TEKSTİL, günümüzde piyasada kendisine ait “CAPRICE” ve “DİE CAPRİE” markalarının da sahibi olup, profesyonel ekibi ile birlikte İstanbul da ve tüm Türkiye de geniş müşteri portföyüne hizmet vermeye devam etmektedir.

GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net