Hakkımızda

AYPA TEKSTİL yatak örtüsü imalatı, perde dikimi ve pazarlama ile sektörel pazara 1980 yılında Rize’de “Aydın Perde” adı ile girdi. 
Şirketin kurucuları olan Halil Aydın ve Şenol Aydın, birlikte mesleki kariyerlerini giderek geliştirdiler ve edindikleri tecrübe ile bilahare 1994 yılında Gebze’de açtıkları mağaza ile işlerini bu bölgeye taşımış oldular. 
Halil Aydın ve Şenol Aydın, ev tekstili ve perde pazarındaki çalışmalarını daha da geliştirerek, bu kez 2004 yılında sektörün kalbi olan Sultanhamam’daki mağazalarını hizmete açtılar. 

Günümüzde ise AYPA TEKSTİL  MASKO  Sitesi’ndeki  “Showrrom ve Brillant Zebra Üretim Merkezi”, “Tekstil Kent / Brillant Outdoor Şubesi” ve Sultanhamam Çarşısındaki mağazası ile hizmetlerini çok yönlü olarak sürdürmektedir.

Mağazalarının % 90’ı Brillife / Brillant ürünlerinden oluşan AYPA TEKSTİL, günümüzde piyasada kendisine ait “CAPRICE” ve “LEFKARA” markalarının da sahibi olup, profesyonel ekibi ile birlikte İstanbul ve Anadolu’daki geniş müşteri portföyüne hizmet vermeye devam etmektedir.

GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net