Hedeflere Ulaşma Zamanı

Resim 1
Şenol AYDIN                  
AYPA TEKSTİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI                                                             

Değerli müşterilerimiz,
2013 yılını artık geride bıraktık. 
Yeni yıl, adı üstünde yeniliklere açık ve yeni hedeflere ulaşılabilecek bir zaman dilimini de temsil ediyor. 
Artık giden yılın muhasebesinden çok; yeni yılda işimizde, ticari faaliyetlerimizde yapacağımız farklı ve kazanç getiren projelere ve hedeflere ulaşmanın zamanıdır diye düşünüyorum…   
Hepinizin bildiği gibi Aypa Tekstil olarak, özellikle Brillant Zebra Perde üretimimiz ile sektörel piyasaya yeni bir soluk ve heyecan getirdik. Bu faaliyetimiz; esasen siz değerli müşterilerimizin siparişleri dikkate alınarak, üretimde zaman ve ulaştırma önceliği göz önüne alınarak imal edilmektedir. Bunun yanı sıra Brillant zebra üretimimiz, tecrübeli uzman ve çalışanlarımız tarafından titizlikle uygulanmaktadır.
Öte yandan, Aypa Tekstil olarak, yeni yılın başlarında, yeni hedeflerimizden birini daha gerçekleştirdik. “Tekstil Kent”teki “brillant outdoor” şubemizi faaliyete geçirerek, sizlere artı bir hizmet fırsatı daha sunmuş olduk.
Kısaca söylemek gerekirse,  “Sultanhamam” , “Masko Showrom” ve “Tekstil Kent- Outdoor Mağaza”mızda, Aypa Tekstil olarak siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz hizmet ve çabalarımız, aynı hızı ile 2014 yılında da devam edecektir.
Bu vesile ile hepinize işlerinizde başarılar, bol kazançlar ve hedeflere ulaşma zamanının da rotasını temsil eden yeni yılda, esenlikler ve sağlıklı günler diliyorum. 

Yorumunuzu Yazınız
GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net