Mükemmel Bir Ürün: Caprice

ŞenolAydın
                                                                                                                

Şenol AYDIN
AYPA TEKSTİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Değerli Aypa Tekstil Müşterileri,

Ev tekstili sektöründe tüketicinin tercihleri, çok önemli bir yer tutuyor. Ancak,ürün ve koleksiyon bazında bir diğer önemli kaynağı da, elbette siz değerli müşterilerimiz ve değerli fikirleriniz teşkil ediyor. Dolayısı ile tüketici ve satıcının birlikte kazanmaları, pazardaki rutin ürünlerin yerine, farklı, özel ve yeni ürünlerin ikamesi ile mümkün.

Aypa Tekstil, buradan hareketle müşterilerine yeniliğin, farklılığın, çeşidin ve tüketici eğilimlerine uygun bir koleksiyonun adı olan, “Caprice”i sunuyor…

45 başlıklı bir seti oluşturan bu koleksiyon; içinde % 60 brode, cordone aplike, brode simli; % 20 fonluk, % 25 fantazi armürlü ürünler, ip perdeler ve içindeki Japon panellerden oluşuyor.

Diğer yandan, yeni oluşturulan bir stand içinde ise; % 40 fonluk, % 60 brode işlemeli tül içeren ürünler uygulanmış bulunuyor. Bunların yanı sıra, “Caprice” koleksiyonunu destekleyen boncuk ve sarkıt gibi özel aksesuarlar da, çeşitlilikleri ile “Caprice” koleksiyonuna özel bir renk katmış oluyor.

Kısaca özetlemem gerekirse; “Caprice” koleksiyonu, Aypa Tekstil’in değerli müşterilerine sunduğu çok özel bir çalışmanın da adıdır. Bu nedenle tüm müşterilerimizi, “Caprice”i daha yakından tanımak için, MASKO’daki showroom’umuza davet ediyorum.

Aypa Tekstil ekibi ve ben; sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Bu vesileyle değerli Aypa Tekstil müşterilerimize hayırlı işler, bol kazançlar ve sağlıklı günler temenni ediyorum…


Yorumunuzu Yazınız
GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net