Doğru Marka ve Doğru Kurum…

1373 Hg

Şenol AYDIN
AYPA TEKSTİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Değerli Aypa Tekstil Müşterileri,

Bir yılı geride bırakırken, gelecek yeni yılın ve yılların, hepimiz adına iyilikler ve uğurlar getirmesi öncelikli dileğimdir.

Elbette bunlara, daha sonra işimizde ve ticaretimizde daha çok kazanmak ve kazandırmak ilkesini de ilave edebiliriz. 

Ancak bu ilkeleri sürekli olarak idame ettirmenin en temele ögesi, doğru marka ve kurumlarla çalışmak, onlarla işbirliği yapmak ve böylece kazanca ve başarıya giden yolda birlikte olmaktır.

Aypa Tekstil olarak, inşallah yeni yılda da birlikte işimizi paylaşacak, dostluklarımızı pekiştirecek ve böylece ticari hayatımızı daha anlamlı kılmış olacağız.

Yeni yıl da Brillife ürünleri başta olmak üzere, bu kez Brillife Ottima Perde Sistemleri ve Zebra koleksiyonları  ile ürün skalamızı genişleterek sizlere daha kapsamlı  ve farklı hizmet vermiş olacağız.

Böylece piyasada yenilik bekleyen tüketici taleplerine yanıt vermiş ve bu yolla da, siz değerli müşterilerimizin kazanç hedeflerini de artırmış ve geliştirmiş olacağız.

Sektörel anlamda rekabetin yoğun olarak yaşandığı  işimizde, en önemli nokta; bilinir bir marka ve bu marka ile satış yapmak ve kazanmak esasıdır.

Dolayısı ile Aypa Tekstil ve Brillife bütünlüğüne ve beraberliğine, işte bu açıdan bakmak gerekiyor.

Aypa Tekstil olarak bu vesile ile tüm değerli müşterilerimize yeni yılda başarılı çalışmalar, esenlikler ve bol kazançlar temenni ediyorum.

Saygılarımla.

Yorumunuzu Yazınız
GÖZTEPE MAH.2377 SOK. NO:14/B / BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel: +90 (212) 550 34 65 Fax:+90 (0212) 550 34 67 Email: info@aypatekstil.net