KOLEKSİYONLAR

Son yıllarda perde modasında en çok tercih edilen modellerin ve kumaşların yer aldığı Brillant Natura Koleksiyonu doğaya yakın tasarımları, kullanışlılığı ve şıklığıyla ön plana çıkıyor.
Fonluk
0
Tül Kumaş
0
Zebra Kumaş
0
Kombin
0
Desen
0
Farklı Renk
0

BİZDEN HABERLER

Ev Tekstili Sektörünün En Büyük Buluşması Hometex 2022 Fuarı

Aypa Tekstil, 17-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenen ev tekstili sektörünün en büyük buluşması Hometex Ev Tekstili Fuarı'nda boy gösterdi.

Brillant Dostları İftar Yemeği 

Brillant dostları i̇ftar yemeği ve 50. Yıl Koleksiyonu tanıtım etkinliği Aypa Tekstil ev sahipliğinde Velime Davet salonunda gerçekleşti.

Perde Seçimi Hakkında…

Perde ölçüsü almadan önce nasıl bir perde istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı vermede, perde kullanacağınız mekan size yardım edecektir. Perde yaptıracağınız pencerenin konumuna göre tercih yapmalısınız.

VİDEOLAR

BAYİLOJİ PROGRAMI

Aypa tekstil olarak bayiloji programının kullanımını anlatıyoruz.

AYPA TEKSTİL - MASKO 2014

Zebra Perde Üretimi yapan Masko Merkezli Fabrika. Ayrıca Kumaş Tül ve Perde Fon ürünleri toptan satış.

KIBRIS ETKİNLİĞİ-2019

2019 yılında Kıbrıs'da gerçekleştirdiğimiz etkinlikten kareler

MAKALELER

BİRLİKTE KAZANMAK
Aypa tekstil olarak temel ilkemizin, iyi ürünler eşliğinde müşterilerimize her zaman ve her durumda iyi hizmet ve destek vermek olduğunu öncelikle belirtmek isterim.
Şenol AYDIN
BİRLİKTE KAZANMAK
FUARA DAVET
Bilindiği üzere Evteks 2012 fuarı, 16 -20 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul CNR fuar merkezinde yapılacak olan fuara davetlisiniz.
Şenol AYIDN
FUARA DAVET
YENİ SEZONDA YENİ KAZANÇLAR
Aypa Tekstil olarak EVTEKS 2012’de yer aldık ve siz değerli müşterilerimizle de, bu vesile bir araya gelerek verimli bir fuar süresini geçirmiş birlikte olduk.
Şenol AYDIN
YENİ SEZONDA YENİ KAZANÇLAR